15-03-2012
переглядів: 2372

      ПРАТ «Світловодський завод «Луч» спеціалізується на виробництві виробів широкого призначення з пластичних мас. Світловодський завод "ЛУЧ" заснований в 1969 році. У 2005 році реорганізований в Закрите акціонерне товариство, в 2011 році - в приватне акціонерне товариство. Основною продукцією є обприскувачі ручні ранцеві з ємністю бака від 10 до 15 літрів. Обприскувачі удостоєні Знаків Якості, як на Україні, так і за кордоном.

Обприскувач ранцевий призначений для хімічного захисту від шкідників і хвороб виноградників, ягідників, молодих садів, овочевих і інших культур обробкою рослин емульсіями, суспензіями і розчинами отрутохімікатів на дрібноконтурних ділянках, в теплицях, місцях труднодоступних для застосування високопродуктивних обприскувачів. Ручний ранцевий відноситься до гідравлічних пристроїв, де подача і розпил робочій рідини здійснюється гідравлічним тиском, який створюється насосом.

Також продукцією підприємства є:

• запасні частини до обприскувачів всіх модифікацій;

• фіксатори для формування захисного слою бетону в асортименті;

• заглушки меблеві в асортименті;

• товари народного споживання в асортименті.

На заводі упроваджена та регулярно підтверджується система управління якістю за міжнародними стандартами ISO 9001:2008 та TNO Quality Mark.

На заводі ведуться розробки по модернізації наявної конструкції обприскувача, удосконавлюються технологічні процеси виробництва з використанням нових марок сировини (гума та поліаміди замінюються більш дешевими еластомірами та поліпропіленами), виробництво перейшло на прогресивну технологію порошкового фарбування з використанням устаткування останніх досягнень техніки.

Основними технологічними процесами виробництва є: лиття пластмас під тиском, екструзія, пресування гумових сумішей, холодне штампування.

Парк устаткування:

• для переробки пластмас: термопластавтомати з об'ємом уприскування від 63 до 1000 см3, машини для лиття з об'ємом уприскування від 30 до 40 см3, преса гідравлічні із зусиллям стулювання від 63 до 100 т, агрегати видувні з об'ємом видувки від 6 до 60 літрів, екструдери для трубки ? 12; потужність обладнання -170 тис.штук обприскувачів або більше 650 тон пластичних мас на рік;

• для холодного штампування: преса пневматичні із зусиллям стулювання від 3 до 100 т ;

• для виготовлення оснащення і ремонту устаткування: верстати токарно-гвинторізні, верстати універсально-фрезерні, верстати усередині -, різьбо -, кругло -, плоскошліфувальні, координатно-розточувальні верстати, верстати заточування і вертикально-свердлувальні.

Генеральний директор ПРАТ «Світловодський завод «Луч» - Губарєв Олександр Олександрович.

 

Контактна інформація:

Тел.: (05236) 7-35-06, 7-37-44 

Факс: (05236) 2-46-96

Юридична адреса: 27500, Україна, Кіровоградська область., м.Світловодськ,

вул.Обсерваторна, 5