13-10-2011, 11:11
переглядів: 61

 

Склад Світловодської міської ради шостого скликання

СКЛАД

Світловодської міської ради шостого скликання

 

  До складу Світловодської міської ради шостого скликання увійшли 24 представники від Партії регіонів, 12 від ВО «Батьківщина», по три від Народної партії та Сильної України і по два від комуністів, захисників Вітчизни, «ЄЦ» та «Фронту змін».

 

Партія регіонів

  1. Богдан Юрій Іванович (виборчий округ № 21)
  2. Вовченко Володимир Володимирович
  3. Герасименко Сергій Миколайович (виборчий округ № 10)
  4. Губарєв Олександр Олександрович
  5. Заборонок Валентина Яківна
  6. Золотаревський Григорій Миколайович (виборчий округ № 23)
  7. Ільєвський Микола Павлович (виборчий округ № 22)
  8. Кармаліта Євгеній Миколайович
  9. Каспров Костянтин Владиславович
  10. Кіндра Петро Зіновійович (виборчий округ № 24)
  11. Климчук Зінаїда Миколаївна
  12. Литвиненко Михайло Володимирович (виборчий округ № 18)
  13. Ломонос Федір Лук’янович
  14. Любецький Ярослав Васильович (виборчий округ № 19)
  15. Маріщенко Станіслав Володимирович (виборчий округ № 17)
  16. Мороз Василь Іванович (виборчий округ № 16)
  17. Олійник Микола Олексійович
  18. Письменний Микита Павлович (виборчий округ № 13)
  19. Подольський Анатолій Павлович (виборчий округ № 25)
  20. Пузир Ольга Іванівна (виборчий округ № 4)
  21. Сич Олександр Дмитрович (виборчий округ № 15)
  22. Сьомочкін Леонід Ігорович (виборчий округ № 20)
  23. Чекаленко Любов Макарівна
  24. Шверненко Микола Валерійович (виборчий округ № 9)

Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”

  1. Безрукава Людмила Володимирівна (виборчий округ № 14)
  2. Волохов Сергій Олександрович
  3. Гончаренко Таїса Іванівна
  4. Дем’янюк Володимир Миколайович
  5. Курочка Віктор Борисович (виборчий округ № 5)
  6. Прасол Надія Іванівна (виборчий округ № 12)
  7. Потеряйко Микола Миколайович (виборчий округ № 1)
  8. Стогній Юрій Сергійович (виборчий округ № 8)
  9. Сопільняк Микола Іванович (виборчий округ № 3)
  10. Сапянов Юрій Олександрович (виборчий округ № 6)
  11. Юрченко Олена Василівна
  12. Юшко Віталій Іванович

Єдиний Центр

  1. Гуртова Альона Василівна
  2. Козярчук Валентин Валентинович

ПП „Фронт змін”

  1. Помазан Володимир Іванович
  2. Солонін Володимир Леонідович

Народна партія

  1. Волков Володимир Миколайович
  2. Маліновський Іван Миколайович
  3. Макаров Віктор Анатолійович (виборчий округ № 2)

Партія захисників Вітчизн

  1. Гусєв Олексій Олександрович (виборчий округ № 7)
  2. Денисов Ігор Володимирович

Комуністична партія України

  1. Бур”янський Михайло Миколайович
  2. Дехтяренко Володимир Олександрович

ПП „Сильна Україна”

  1. Шаповал Володимир Вікторович
  2. Пащенко Леонід Вікторович (виборчий округ № 11)
  3. Петров Роман В’ячеславович